Hemen Bilgi İstiyorum
Genel İngilizce
Hazırlık Atlama - Proficiency
İngilizce Konuşma Grupları
İş İngilizcesi
Sınav İngilizcesi
TOEFL Kursu
YDS Kursu
IELTS Kursu
İngilizce VIP Eğitim
Erken İngilizce (7 - 15 Yaş)
Sınırsız Müşteri Memnuniyeti
Rusça
İspanyolca
İtalyanca
Fransızca
Almanca
Eğitim Takvimi
YDS Kursu

YDS (Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Sınavı)
 

KPDS-UDS– KPSS/İNG – TUS – DUS BİTTİ! ARTIK YDS VAR!

ÖSYM BASIN DUYURUSU2
(4 Ocak 2013)

2013-Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Sınavı
...
Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik, 4 Ocak 2013 tarihli ve 28518 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmıştır. Bu Yönetmelik gereği; Merkezimiz tarafından bazı dillerde yılda iki kez olmak üzere Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Sınavı (YDS) yapılacaktır. Sınavın ilk uygulaması 7 Nisan 2013 tarihinde yapılmış olup bir sonraki sınav tarihi 01 Eylül 2013 olarak duyurulmuştur.

2013 yılından itibaren ÖSYM tarafından yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemeye yönelik olarak sadece Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Sınavı (YDS) yapılacaktır. Diğer yabancı dil seviye belirleme sınavları (ÜDS/KPDS vb.) yapılmayacaktır. Ayrıca ÖSYM tarafından uygulanan ve içeriğinde yabancı dil bulunan sınavlarda bu testlere yer verilmeyecek adayların YDS’den alacakları puanlar esas alınacaktır. Bu nedenle ÖSYM tarafından yapılan ve içeriğinde yabancı dil testleri bulunan KPSS, TUS, DUS vb. sınavlara katılmak isteyen adayların yabancı dil bilgisi yeterliğinin belirlenmesi için , Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Sınavına (YDS) katılmaları gerekmektedir.

Bizimle Güvendesiniz !

YDS’nin yılda 2 kez yapılacağının duyurulmasından dolayı yüksek lisans, doktora adaylarının ve kamu personelinin sınava girme şansları yılda 4’ten 2 ‘ye düşmüştür.

İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları olarak  56 Şubemiz, Uzman kadromuz ve tecrübemiz ile öğrencilerimizin YDS sınavından istedikleri sonuçları elde edeceklerinden son derece eminiz.

Tüm öğrencilerimizin güncellediğimiz programlarımız ve konu ile ilgili detaylı bilgi için şubelerimize ulaşmalarını rica ederiz.


Hakkımızda Neden Farklıyız? Aktivite Grupları Öğretme Garantisi Şubelerimiz Referanslar  
Eğitimler
Genel İngilizce
Hazırlık Atlama - Proficiency
İngilizce Konuşma Grupları
İş İngilizcesi
Sınav İngilizcesi
İngilizce VIP Eğitim
Erken İngilizce (7 - 15 Yaş)
Sınırsız Müşteri Memnuniyeti
Rusça
İspanyolca
İtalyanca
Fransızca
Almanca
HABER ve Duyurular
 Online Test Merkezi
Seviyenizi belirlemek için özel olarak hazırlanmış online seviye belirleme sınavına girerek seviyenizi öğrenebilirsiniz.
Şimdi sınava başla
Afyon İngiliz Kültür 2010 © Tüm Hakları Saklıdır.